09 Leden Náborový

CBM vystavuje na UMA Motorcoach Expo 2019

Již potřetí v řadě se CBM účastní veletrhu UMA Motorcoach Expo ve Fort Lauderdale na Floridě (v USA) od 6. do 10. ledna 2019. Navštivte členy našeho týmu na stánku 1212!

UMA Motorcoach Expo je největší každoroční setkání vlastníků a provozovatelů městských autobusů a dálkových autobusů v Severní Americe. Operátoři, výrobci, prodejci, vedoucí osobnosti, … Tato událost přitahuje hlavní hráče odvětví městských a dálkových autobusů po dobu pěti dnů.

Každý rok se setkává více jak 2000 profesionálů a prodejců, aby získali úplný přístup ke špičkovým vzdělávacím seminářům, k posledním výrobkům a službám a k jedinečným možnostem setkání s partnery a kolegy z oboru, které může nabídnout pouze tato událost.

Navštivte CBM na veletrhu UMA Motorcoach Expo 2019 na stánku 1212!

Navštivte CBM na veletrhu UMA Motorcoach Expo 2019 na stánku 1212!

Innovate, educate, celebrate (inovovat, vzdělávat, oslavovat)

Hlavním centrem dění veletrhu UMA Motorcoach Expo je výstavní hala, ve které se sejde 2 000 vystavujících společností, mezi nimiž nebudou chybět výrobci městských a dálkových autobusů, motorů, sedadel, pneumatik, informačních systémů, pojišťovny, finanční společnosti, atd.

Zároveň jsou organizovány tzv. « Solutions Sessions ». Tyto plenární zasedání jsou věnovány nejinovativnějším přístupům k problematikám, které v budoucnosti budou hýbat odvětvím městských a dálkových autobusů.

Ročník 2019, který se koná ve Fort Lauderdale na Floridě, zahrnuje také mnoho přátelských možností. Turistické prohlídky, recepce, networking, golfový turnaj, dražba, soutěže a večírek před- a po- premiéře budou doprovázet celý program.

Navštivte členy našeho týmu na stánku 1212!

Tento rok opět Vám budou členové našeho týmu k dispozici, aby Vám představili naši vyvíjející se řadu náhradních dílů VAN HOOL, TEMSA, SETRA a IRIZAR určenou pro severoamerický trh. Na našem 18m2 stánku bude čestné místo vyhrazeno novinkám pro MCI, pro použití motorů Cummins.

Setkejte se s Waltem SUPPLEEm vedoucím obchodu, Robertem KHANOYANem, naším ředitelem marketingu a Mathiasem URBANem, ředitelem CBA NA na stánku 1212.

 

Seznamte se s našimi výrobky: https://www.cbmcompany.com/fr/produits/