12 Červen Veletrh

CBM bude vystavovat na dnech AGIR 2019

CBM se zúčastní dnů AGIR, na výstavišti Grand Poitiers (Poitiers, Francie), 26. a 27. června. Navštivte členy našeho týmu na stánku 12!

Toto setkání, profesionální i přátelské, spojuje hlavní aktéry v oblasti veřejné dopravy a mobility.

CBM bude vystavovat na dnech AGIR 2019

CBM se účastní dnů AGIR v Poitiers, 26. a 27. června (stánek 12)

Veletrh veřejné dopravy

V letošním roce nabízí AGIR svým účastníkům příležitost sejít se k tématu každodenní mobility a zamyslet se nad novými nabídkami mobility ovlivněnými novými způsoby využití, digitálními řešeními a elektromobilitou.

Názory odborníků, zpětná vazba, názory osob s rozhodovací pravomocí… Celkem se sejde kolem 700 odborníků, kteří budou mít možnost setkat se s veřejnými činiteli, aby získali co nejoperativnější přehled o aktuálních otázkách v sektoru veřejné dopravy.

Agir pro každodenní mobilitu

Součástí výstavní haly o rozloze 4 500 m2 bude 80 stánků včetně CBM. Uspořádáno bude 7 konferencí – na témata pevně zakotvená v realitě:

  • Elektromobily: stav techniky v roce 2019?
  • Implementace a optimalizace otevřených dat
  • Jak přejít z informací o cestujících na MaaS?
  • Klíčové faktory úspěchu spolujízd
  • Jaké jsou dopady bezplatné dopravy na dopravní síť?
  • Jak přizpůsobit mobilitu v řídce obydlené oblasti obyvatelům?
  • AO/operátoři: jak implementovat širší dovednosti mobility?

Navštivte členy našeho týmu na stánku 12!

Tento rok vám opět budou k dispozici členové našeho týmu, aby vám představili naši evoluční řadu náhradních dílů pro autokary, autobusy a tramvaje. Seznamte se s Henri Pavotem, manažerem prodeje, a Jeanem-Marcem Bourgem na stánku 12.

 

Další informace: